Plugins - WP Fastest Cache - Development (trunk) - en to sk translation catalogue (143 entries)

en: Clearing Specific Pages
sk: Čistenie konkrétnych stránok

en: Save
sk: Uložiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Toolbar Settings
sk: Nastavenia panela nástrojov

en: Clear Cache of All Sites
sk: Vymazať cache všetkých stránok

en: <a href="%s">Settings</a>
sk: <a href="%s">Nastavenia</a>

en: Clear Cache
sk: Vyčistiť Cache

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
sk: Odstrániť JavaScript zdroje blokujúce vykreslenie

en: Options have been saved
sk: Nastavenia boli uložené

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Please don't delete the free version. Premium version works with the free version.
sk: Neodstraňujte bezplatnú verziu. Prémiová verzia funguje s bezplatnou verziou.

en: Get It Now!
sk: Získať teraz!

en: You can download and update the premium when you want if you paid.
sk: Premium si môžete stiahnuť a aktualizovať, kedykoľvek budete chcieť, ak ste zaplatili.

en: Download & Update
sk: Stiahnuť a aktualizovať

en: Buy
sk: Kúpiť

en: Purchased
sk: Zakúpené

en: The download button will be available after paid. You can buy the premium version now.
sk: Tlačidlo na stiahnutie bude k dispozícii po zaplatení. Prémiovú verziu si môžete zakúpiť.

en: Just
sk: Práve

en: You need to pay before downloading the premium version.
sk: Pred stiahnutím prémiovej verzie musíte zaplatiť.

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: New Features
sk: Nové funkcie

en: In the premium version there are some new features which speed up the sites more.
sk: V prémiovej verzii sú niektoré nové funkcie, ktoré viac zrýchľujú stránku.

en: Discover Features
sk: Objavte funkcie

en: has Woocommerce Items in Cart
sk: má Woocommerce položky v košíku

en: has Google Analytics Parameters
sk: má Google Analytics Parameters

en: Archives
sk: Archívy

en: Server Time
sk: Serverový čas

en: delete the files
sk: Vymazať súbory

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Is Equal To
sk: sa rovná

en: Starts With
sk: Začína s

en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: All
sk: Všetko

en: Exclude Page Wizard
sk: Vylúčiť sprievodcu stránkami

en: Then
sk: Následne

en: If REQUEST_URI
sk: Ak REQUEST_URI

en: Cache Timeout Wizard
sk: Sprievodca Cache Timeout

en: Lazy Load Settings
sk: Lazy load nastavenia

en: Enable Gzip
sk: Povoliť Gzip

en: Please Update
sk: Prosím aktualizujte

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Add New Rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
sk: Vymazať Cache a minifikované CSS/JS

en: Only available in Premium version
sk: K dispozícii iba vo verzii Premium

en: Choose One
sk: Zvoliť jeden

en: All cache files will be removed as well
sk: Všetky cache súbory boli vymazané

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
sk: Ak upravíte akýkoľvek súbor css, musíte odstrániť zmenšené súbory css

en: Target folder
sk: Cieľový priečinok

en: You can delete all cache files
sk: Môžete odstrániť všetky súbory cache

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Image Optimization
sk: Optimalizácia obrázkov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Database Cleanup
sk: Vyčistenie databázy

en: CDN Settings
sk: Nastavenia CDN

en: Exclude JS
sk: Vylúčiť JS

en: Exclude CSS
sk: Vylúčiť CSS

en: Exclude Cookies
sk: Vylúčiť Cookies

en: Exclude User-Agents
sk: Vylúčiť User-Agents

en: Exclude Pages
sk: Vylúčiť stránky

en: Optimize Image Tool
sk: Optimalizovať nástroje obrázkov

en: Timeout Rules
sk: Timeout pravidla

en: Delete Cache
sk: Vymazať cache

en: Cache Statistics
sk: Štatistika Cache

en: Clear Cache of Post / Page
sk: Vymazať cache článku/stránky

en: What do you want to happen after update a post or a page?
sk: Čo chcete, aby sa stalo po aktualizácii článku alebo stránky?

en: Clear Cache of Pagination
sk: Vyčistiť cache stránkovania.

en: Clear Cache of Post Tags
sk: Vymazať cache značiek článku

en: Clear Cache of Post Categories
sk: Vymazať cache pre kategórie článkov

en: Clear Cache of Homepage
sk: Vymazať cache domovskej stránky

en: Clear All Cache
sk: Vymazať všetko cache

en: What do you want to happen after publishing the new post?
sk: Čo chcete, aby sa stalo po publikovaní nového článku?

en: Restart After Completed
sk: Reštartovať po dokončení

en: pages per minute
sk: stránok za minútu

en: Custom Taxonomies
sk: Vlastné taxonómie

en: Custom Post Types
sk: Vlastné typy obsahu

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Tags
sk: Značky

en: Pages
sk: Stránky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Posts
sk: Články

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Reduce HTTP requests through combined js files
sk: Redukovať HTTP žiadosti pomocou kombinácie js súborov

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
sk: Načítať obrázky a iframe až pri vyrezávaní prehliadača

en: Load Google Fonts asynchronously
sk: Načítanie písma Google asynchrónne

en: Render Blocking Js
sk: Renderovať blokovanie Js

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
sk: Môžete odstrániť vložené súbory emoji css a wp-emoji-release.min.js

en: Disable Emojis
sk: Vypnúť Emojis

en: Reduce page load times for repeat visitors
sk: Znížte čas načítania stránky pre návštevníkov, ktorý už boli na stránke.

en: Browser Caching
sk: Cache prehliadača

en: Reduce the size of files sent from your server
sk: Znížuje veľkosť súborov odoslaných zo servera

en: Combine Js Plus
sk: Kombinovať Js Plus

en: Combine Js
sk: Kombinovať Js

en: You can decrease the size of js files
sk: Môžete zmenšiť veľkosť js súborov

en: Minify Js
sk: Minifikovať js

en: Reduce HTTP requests through combined css files
sk: Zredukovanie HTTP žiadosti prostredníctvom kombinovaných súborov CSS

en: Combine Css
sk: Kombinovať Css

en: More powerful minify css
sk: Výkonnejšie minifikovať css

en: Minify Css Plus
sk: Minifikovať Css Plus

en: You can decrease the size of css files
sk: Môžete zmenšiť veľkosť súborov css

en: Minify Css
sk: Minifikovať Css

en: More powerful minify html
sk: Výkonnejšia minifikácia html

en: Minify HTML Plus
sk: Minimalizovať HTML Plus

en: You can decrease the size of page
sk: Môžete znížiť veľkosť stránky

en: Minify HTML
sk: Minifikovať HTML

en: Clear cache files when a post or page is updated
sk: Aktualizovať cache súbory, keď upravíte článok alebo stránku

en: Update Post
sk: Aktualizovať článok

en: Clear cache files when a post or page is published
sk: Aktualizovať cache súbory, keď publikujete článok alebo stránku

en: New Post
sk: Nový článok

en: Create cache for mobile theme
sk: Vytvoriť cache pre mobilnú verziu témy

en: Mobile Theme
sk: Mobilná téma

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
sk: Nezobrazovať cache verziu pre PC na mobilných zariadeniach

en: Mobile
sk: Mobil

en: Don't show the cached version for logged-in users
sk: Nezobrazovať verziu v cache pre prihlásených používateľov

en: Logged-in Users
sk: Prihlásení používatelia

en: Create the cache of all the site automatically
sk: Vytvorte cache pre všetky stránky automaticky

en: Preload
sk: Pred-načítanie

en: Reduce the number of SQL queries
sk: Znížiť počet dopytov SQL

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Cache System
sk: Cache systému

en: Once Every 15 Days
sk: Raz za 15 dní

en: Once Every 7 Days
sk: Raz za 7 dní

en: Once Every 3 Days
sk: Raz za 3 dni

en: Once Every 10 Hours
sk: Každých 10 hodín

en: Once Every 9 Hours
sk: Každých 9 hodín

en: Once Every 8 Hours
sk:  Každých 8 hodín

en: Once Every 7 Hours
sk: Každých 7 hodín

en: Once Every 5 Hours
sk: Každých 5 hodín

en: Once Every 4 Hours
sk: Každé 4 hodiny

en: Once Every 3 Hours
sk: Každé 3 hodiny

en: Once Every 2 Hours
sk: Každé 2 hodiny

en: Once Every 10 Days
sk: Raz za 10 dní

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
sk: Najjednoduchší a najrýchlejší WP Cache systém

en: Once a Year
sk: Raz ročne

en: Once a Month
sk: Jedenkrát mesačne

en: Once a Day
sk: Jedenkrát denne

en: Once Every 6 Hours
sk: Jedenkrát každých 6 hodín

en: Once an Hour
sk: Jedenkrát za hodinu

en: Twice an Hour
sk: Dvakrát za hodinu

en: Once Every 15 Minutes
sk: Jedenkrát každých 15 minút

en: Once Every 5 Minutes
sk: Jedenkrát každých 5 minút

en: Once Every 1 Minute
sk: Jedenkrát za 1 minútu
